Okunma Sayısı : 88

İstikbal Eğitim Akademisi Resim Analizi Seminerleri 1 - 2

Çocukları daha iyi tanıyabilmek ve onların dünyasını değerlendirebilmek için sizleri Resim Analizleri Seminerine Bekliyoruz.

✏️ İstikbal Eğitim Akademisi tarafından düzenlenen, 3 uzman tarafından hazırlanan, “Resim Analizleri Semineri-1” eğitimimiz, çocuklara hizmet veren eğitimcilerin, danışmanların kendilerini geliştirebilmeleri için ücretsiz ve katılım sertifikalı düzenlenecektir.

✏️ Resim Analizi Uzmanları
✔ Aile ve Çocuk Danışmanı Özcan DALGIÇ
✔ Klinik Psikolog Elif PINARCIK
✔ Çocuk Gelişim Uzmanı Kader KICIKOĞLU

✏️ Seminer Ücreti ve Sertifika

✔ Seminere katılım ücretsizdir. Online eğitime katılan ve eğitim esnasında bildirilecek formu dolduran herkese, e-mail yoluyla katılım sertifikası gönderilecektir.

✏️ Seminere kimler katılabilir?
✔ Psikoloji, Pdr, Aile Danışmanları, Sosyologlar, Sosyal Hizmet Uzmanları,
✔ Okul Öncesi Öğretmenleri, Çocuk Gelişimciler, Özel Eğitimciler,
✔ Sınıf Öğretmenleri, Eğitim Fakültesi Mezunları
✔ Ve ilgili bölümlerin öğrencileri…


✏️ Seminere katılacakların bir önceki gönderideki şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

✏️ Eğitim canlı olarak Youtube ( https://www.youtube.com/c/İstikbalEğitimKurumları ) hesabından yapılacaktır. Youtube hesabından bilgilendirmenin gelmesi için abone olup, bildirimleri açabilirsiniz.

🔶️ Eğitim ile ilgili süpervizyon desteği Klinik Psikolog Elif Pınarcık hocamız tarafından verilecektir. 1 saat ücreti 150 TL’dir.
Resim analiz desteği (1 resim için) 50 Tl'dir. 

🔶️ NOT: Katılım sertifikası için katılım formu yayının sonunda doldurulacaktır. Yayın sonunda bu formu doldurup, göndermeyen katılımcılara kesinlikle sertifika gönderilmeyecektir.!!!

Yorumlar Yeni Yorum Ekle