Okunma Sayısı : 68

"Projektif Testler; CAT, D10, TAT Testleri Seminer”

✏️ İstikbal Eğitim Akademisi tarafından düzenlenen, çocukların iç dünyasını keşfetmek adına yapılması gereken Projektif Testler eğitimimizin 2.’sine sizleri bekliyoruz. 3 eğitmen tarafından hazırlanan, "Projektif Testler; CAT, D10, TAT Testleri Seminer” eğitimimiz, çocuklara hizmet veren eğitimcilerin, danışmanların kendilerini geliştirebilmeleri için ücretsiz ve katılım sertifikalı olarak, 8 Nisan Perşembe akşamı saat 21.00’de düzenlenecektir.

✏️ Seminer Eğitmenleri
✔ Aile ve Çocuk Danışmanı Özcan DALGIÇ
✔ Klinik Psikolog Elif PINARCIK
✔ Aile Danışmanı Kader KICIKOĞLU

👇 Seminere katılacakların aşağıdaki şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.
✔ @istikbalakademi @ailedanismaniozcandalgic @copadamakademi @psikoterapist.elif.pinarcik/ Instagram hesaplarını takip etmek,
✔ Gönderiyi beğenmek,
✔ Yoruma çalışma ile ilgili 5 kişiyi etiketlemek,
✔ Görseli hikayenize eklemek.
✏️ Şartları yerine getirdikten sonra, Telegram grubu için Dm’den bilgi ve grup linkini isteyebilirsiniz.

✏️ Seminere katılım ücretsizdir. Online eğitime katılan ve eğitim sonunda bildirilecek formu dolduran herkese, e-mail yoluyla katılım sertifikası gönderilecektir. Eğitim canlı olarak Youtube ( https://www.youtube.com/c/İstikbalEğitimKurumları )hesabından yapılacaktır. Youtube hesabından bilgilendirmenin gelmesi için abone olup, bildirimleri açabilirsiniz.

✏️ Seminere kimler katılabilir?
✔ Psikoloji, Pdr, Aile Danışmanları, Sosyologlar, Sosyal Hizmet Uzmanları,
✔ Okul Öncesi Öğretmenleri, Çocuk Gelişimciler, Özel Eğitimciler,
✔ Sınıf Öğretmenleri, Eğitim Fakültesi Mezunları
✔ Ve ilgili bölümlerin öğrencileri…

✏️ Eğitim ile ilgili süpervizyon desteği Klinik Psikolog Elif Pınarcık hocamız tarafından verilecektir. 1 saat ücreti 150 TL’dir. Test analiz desteği (1 resim için) 50 TL’dir.
NOT: Katılım sertifikası için katılım formu yayının sonunda doldurulacaktır. Yayın sonunda bu formu doldurup, göndermeyen katılımcılara kesinlikle sertifika gönderilmeyecektir.!!!

#projektiftestler #Cat  #Tat #D10 Testi #cocuktestleri #resimanalizi #eğitim #resim #etkinlik #okulöncesietkinlik #okulöncesiöğretmeni #okulöncesiöğretmeniolmak #psikolog #öğrenci #psikolojieğitimleri #oyunterapisti #re

Yorumlar Yeni Yorum Ekle