Okunma Sayısı : 130

Okul Öncesinde Robotik Kodlama
Çocuklarımızı hayata hazırlarken tam donanımlı, yenilikçi, çağa yön veren bir lider olabilmeleri için eğitim yelpazemizi tüm detaylarıyla planlıyoruz. Ek farkındalık eğitimlerimizde STEAM ve alt kolu Robot Tasarım & Kodlama eğitimleriyle çocuklarımızı hayata çok yönlü hazırlıyoruz.
Zihinsel aktivasyonu ve üretim becerileri artan meraklı birey, STEM yaklaşımı ile denemeye, sorgulamaya, araştırmaya, üretime ve buluş yapmaya yönelmektedir. Bu sayede üretim, Ar-Ge, inovasyon, teknik altyapı sahibi olmaları çağın bir gereğidir. Her hafta bir proje ile devam eden STEM eğitimi sayesinde çocukların gizli yeteneklerini keşfediyor ve buna uygun yönlendirme yapıyoruz.
STEM bir eğitim programından çok, çocuğun kendini keşfetmesini destekleyen bir programdır, bu nedenle erken yaşlarda STEM eğitimine başlanılmasının, çocuklarımızın gelişimi ve kendine güveni için olumlu bir adım olacağını söyleyebiliriz.
STEM eğitimleri kapsamında bulunan, Robot Tasarım ve Kodlama eğitimlerimiz ile çocuklarımızın hayal dünyasının desteklenmesi, tasarım yapabilmeyi, üretebilmeyi, algoritmanın temel mantığı öğrenmenin yanısıra, başarı duygunun gelişimini hedefliyoruz. Kurumumuz yeni eğitim metotlarını takip ederek, çağı yakalamayı hedeflemektedir.
 

Yorumlar Yeni Yorum Ekle